montaż regipsów - Wrocław, Wałbrzych, Brzeg, Oława, Kłodzko, Nowa Ruda

Montaż regipsów oraz wieszaków pod regipsy, tegipsy i plyty GK

Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Brzeg, Oława, Kłodzko, Nowa Ruda, Lubin, Świdnica, Strzelin, Strzegom, Kamienna Góra

montaż regipsów - Wrocław, Wałbrzych, Brzeg, Oława, Kłodzko, Nowa Ruda, Lubin, Świdnica, Strzelin, Strzegom, Kamienna GóraW odróżnieniu do klasycznego tynku zastosowanie płyt gipsowo-kartonowych lub gipsowo-włókiennych może skutkować tańszą i szybszą instalacją, niż w przypadku tynku, dlatego są one bardzo dobrym, alternatywnym rozwiązaniem. Nasza firma od kilkunastu lat specjalizuje się w montażu regipsów (płyt gipsowo-kartonowych) w celu tworzenia ścian działowych. Szczególnie często w ostatnim czasie realizujemy także montaż wieszaków pod regipsy, tegipsy i plyty GK.

Regipsy montuje się najczęściej na poddaszach lub dolnych partiach kondygnacji, tym samym oddzielając jedno pomieszczenia od drugiego. Oprócz regipsów nie możemy zapomnieć o odpowiednim kleju, który poprawnie przytwierdzi płytę do ściany, a także o masie do spoinowania regipsów. Również elementy takie jak siatka zbrojąca i metalowe profile maja znaczący wpływ na finalną formę.

Firma TOP-PUR, zanim przystąpi do prac i zakupu materiałów, przeprowadza wywiad z klientem oraz wykonuje wszelkie pomiary, które mają istotny wpływ na efekt końcowy. Znając wymiary ocieplanej powierzchni możemy przygotować odpowiednią ilość narzędzi i materiałów potrzebnych do wykonawstwa roboty.

Dlaczego TOP - PUR?

 

Stawiamy na wysoką jakość obsługi, wykonania natrysku jak i samej pianki poliuretanowej. Do wyboru macie Państwo: pianka niemieckiej firmy CORVESTRO-BAYER, amerykańska Quadfoam 500 oraz pianki polskiej produkcji: Purinova-Bydgoszcz i Polichem-Poznań, które chętnie polecamy naszym Klientom.

Z nami zrealizujesz efektywnie swoje cele.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

  • iconJedlina Zdrój 58-330, ul. Poznańska 9
  • iconThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • icontel. kom.: 604 118 322tel. kom.: 785 226 411
  • iconPon - Pt .: 8:00 - 16:00
    Sobota: 8:00 - 13:00

Mapa dojazdu

Top