obróbka okien dachowych - Wrocław, Wałbrzych, Brzeg, Oława, Kłodzko, Nowa Ruda

OBRÓBKA OKIEN DACHOWYCH

Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Brzeg, Oława, Kłodzko, Nowa Ruda, Lubin, Świdnica, Strzelin, Strzegom, Kamienna Góra

obróbka okien dachowych - Wrocław, Wałbrzych, Brzeg, Oława, Kłodzko, Nowa Ruda, Lubin, Świdnica, Strzelin, Strzegom, Kamienna GóraPrzed rozpoczęciem prac izolacyjnych warto skupić swoją uwagę na oknach dachowych, a konkretnie na jej obróbce. Odpowiednie wykończenie wnęki okiennej ma wpływ na ilość dostarczanego światła do pomieszczenia, przy czym jego profesjonalna obróbka decyduje również o równomiernej cyrkulacji powietrza, stąd etap obróbki jest niezwykle ważny. W przypadku, gdy doświadczyli Państwo źle oświetlonego pokoju przy suficie i narożnikach to znak, iż nasze pomieszczenie zostało źle wykonane. Dodatkowo, najgorszym błędem może być źle wykonana ościeża, która odpowiada za cyrkulację powietrza, skutkując narastaniem pleśni w narożnikach.

Firma TOP-PUR świadczy obróbkę okien dachowych oraz inne profesjonalne prace wykończeniowe na terenie całego województwa, przy czym na każdą z usług daje gwarancje oraz serwis pogwarancyjny. Warto wspomnieć, że prawidłowo wykonana obróbka okien dachowych, charakteryzuje się tym, iż jej górna część powinna być równoległa do podłogi, natomiast dolna - prostopadła. W ten sposób para wodna nie zbiera się na oknach, a cyrkulacja powietrza przebiega przez cały czas prawidłowo.

Dlaczego TOP - PUR?

 

Stawiamy na wysoką jakość obsługi, wykonania natrysku jak i samej pianki poliuretanowej. Do wyboru macie Państwo: pianka niemieckiej firmy CORVESTRO-BAYER, amerykańska Quadfoam 500 oraz pianki polskiej produkcji: Purinova-Bydgoszcz i Polichem-Poznań, które chętnie polecamy naszym Klientom.

Z nami zrealizujesz efektywnie swoje cele.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

  • iconJedlina Zdrój 58-330, ul. Poznańska 9
  • iconThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • icontel. kom.: 604 118 322tel. kom.: 785 226 411
  • iconPon - Pt .: 8:00 - 16:00
    Sobota: 8:00 - 13:00

Mapa dojazdu

Top