Prev
Next

Izolacje natryskowe - Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Brzeg, Oława, Kłodzko, Nowa Ruda

TOP PUR to kompleksowość

Firma TOP PUR wykonuje izolacje natryskowe, na bazie pianki poliuretanowej wewnątrz pomieszczeń. Ocieplenie pianką realizuje się z powodzeniem dla mieszkania, domu, budynków gospodarczych oraz na dachów. Jako profesjonalna firma wykorzystujemy piankę PUR o wysokich parametrach izolacyjnych i parametrach mechanicznych, dzięki czemu pianka pur spełnia wymagania budownictwa energooszczędnego.

Ocieplanie pianką poliuretanową jest znacznie lepsze od stosowanie metod klasycznych, dlatego obecnie znajduje ono zastosowanie w wielu domach i nie tylko. Odpowiednia technologia izolacji pianką poliuretanową stosowaną przez naszą firmę skutkuje zatrzymaniem energii cieplnej wewnątrz mieszkania w okresie zimowym i na odwrót w okresie letnim.

Oferowane przez nas izolacje natryskowe dają niezawodną ochronę wszelkim budynkom przed wilgociom, przy czym nie zmienia kubatury np. poddasza.

 

ocieplenie pianką, izolacje natryskowe - Wrocław Wałbrzych

 

ocieplenie poddasza dachu pianką - Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Brzeg, Oława, Kłodzko, Nowa Ruda

Od piwnicy po dach

Oprócz implementacji piany pur wewnątrz mieszkań stosujemy jej implementację na stropach oraz w piwnicach. Pianka poliuretanowa zachowuje swoje właściwości fizyczne i jest odporna na wiele czynników zewnętrznych, w tym różnego rodzaju chemikalia, stosowane np. w piwnicach. Poprzez poprawne nakładanie piany zapobiegamy powstawaniu punktów, w której zbiera się przysłowiowa "rosa"

 

W przypadku naszej firmy dokonujemy natrysku pianki pur na dachy i ściany budynków gospodarczych, publicznych, handlowych i wielu innych przemysłowych. Jeżeli Wasz budynek posiada płyty warstwowe, blachy trapezowe lub specjalne kasety ścienne to jest on idealnie przystosowany do użycia izolacji natryskowej. Oprócz tego warto wspomnieć, iż w zakładach, chłodniach, przechowalniach i innych budynkach o podobnej użyteczności stosujemy natrysk oraz specjalną powłokę, dzięki której woda nie wykrapla się.

Na sukces naszej firmy przyczyniają się nasi pracownicy, którzy są specjalistami w branży, dokonujących wielu realizacji na przestrzeni lat. Oprócz wiedzy praktycznej stawiamy na ciągłe szkolenie personelu, ze względu na pojawiające się coraz to nowsze technologie w dziedzinie izolacji natryskowych. Oprócz montażu, sprzedajemy i doradzamy, a także naprawiamy źle wykonane usługi przez firmy konkurencyjne.

 

Dlaczego pianka?

Czy wiesz, że ocieplanie pianką poluretanową pozwoli obniżyć koszty ogrzewania nawet o 50%?

Ocieplanie pianką poliuretanową, która wyróżnia się względem tradycyjnych materiałów izolacyjnych najwyższą efektywnością energetyczną, pozwoli obniżyć koszty ogrzewania nawet o 50%. 

Budynki, w których zastosowano ocieplanie pianką wykazują mniejsze zapotrzebowanie na ciepło, toteż inwestycje w urządzenia grzewcze będą także zauważalną oszczędnością.

 
izolacja pianką - Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Brzeg, Oława, Kłodzko, Nowa Ruda, Lubin, Świdnica, Strzelin, Strzegom, Kamienna Góra

Zalety pianki

- bezpieczna dla środowiska i ludzi

- mniejsze koszta ogrzewania

- mniejsze koszta wentylacji

- odporność na ścieranie i zgniatanie

- dźwiękoszczelność

- wodoszczelność

- paro-szczelność

Czytaj więcej...
 

Doświadczenie i profesjonalizm

Jesteśmy dokładni w tym co robimy, dlatego możesz liczyć na wysokiej jakości obsługę i usługę!

 

Pomiar za darmo

Wykonujemy pomiary i zdjęcia kamerą termowizyjną. Dojedziemy i wycenimy usługę nieodpłatnie!

 

Oszczędności do 50%

Ocieplanie pianką pozwoli obniżyć koszty ogrzewania nawet o 50%. Odczujesz to przy płatności za energię.

 

Wysoka jakość

Dzięki wysokiej jakości pianek możesz być pewny niezawodności i trwałości!

 

Ostatnio zrealizowane

Oto niektóre nasze realizacje z ocieplania pianką...

Masz pytania?

 

Napisz lub zadzwoń, a odpowiemy na Twoje pytania. Umów się na bezpłatny pomiar.

 

tel. kom.: 604 118 322

default

 

 

Pozytywne opinie najlepszą rekomendacją

Sprawdź pozytywne opinie na temat naszej działalności na Oferteo: Dom w Piance - Oferteo

 

 

Polub Nas!

Bieżące realizacje i ciekawe posty na Facebooku.

Dlaczego TOP - PUR?

 

Stawiamy na wysoką jakość obsługi, wykonania natrysku jak i samej pianki poliuretanowej. Do wyboru macie Państwo: pianka niemieckiej firmy CORVESTRO-BAYER, amerykańska Quadfoam 500 oraz pianki polskiej produkcji: Purinova-Bydgoszcz i Polichem-Poznań, które chętnie polecamy naszym Klientom.

Z nami zrealizujesz efektywnie swoje cele.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

  • iconJedlina Zdrój 58-330, ul. Poznańska 9
  • iconThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • icontel. kom.: 604 118 322tel. kom.: 785 226 411
  • iconPon - Pt .: 8:00 - 16:00
    Sobota: 8:00 - 13:00

Mapa dojazdu

Top